Oranlar

 

%70

%80

%75

Ödüllerimiz

Rosy Hotel'de Odalar

Otelimizin ve odalarımızın komple yenilenen mimari tasarımı ve modern görüntüsüyle, farklı beğenilere ve tatil anlayışına sahip misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Standart odalarımızın yanı sıra, tek kişilik oda, Çift kişilik oda ve Üç kişilik odalarımızla siz değerli misafirlerimize hakettiğiniz hizmeti sunmaktayız

Üç Kişilik Odalar

Üç kişilik odalarımız yaklaşık 30 m2 genişliğinde olup içerisinde bir adet çift kişilik yatak ve bir adet tek kişilik yatak yer almakta. Ayrıca tüm odalarımız laminant parke, klima , buzdolabı, tuvalet, duşakabin, telefon,Lcd Tv, Çalışma masası,ve şehir,dağ ve havuz manzaralı balkonuyla sizler için eksiksiz kaliteli, konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunar.

Çift Kişilik Odalar

Çift kişilik odalarımız yaklaşık 25 m2 genişliğinde olup içerisinde bir adet çift kişilik yatak yer almakta. Ayrıca tüm odalarımız laminant parke klima , buzdolabı, tuvalet, duşakabin, telefon,Lcd Tv, Çalışma masası,ve şehir,dağ ve havuz manzaralı balkonuyla sizler için eksiksiz kaliteli, konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunar.

Tek Kişilik Odalar

Tek kişilik odalarımız yaklaşık 25 m2 genişliğinde olup içerisinde iki adet tek kişilik yatak yer almakta. Ayrıca tüm odalarımız laminant parke klima , buzdolabı, tuvalet, duşakabin, telefon,Lcd Tv, Çalışma masası,ve şehir,dağ ve havuz manzaralı balkonuyla sizler için eksiksiz kaliteli, konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunar.