Oranlar

 

%70

%80

%75

Ödüllerimiz

Hakkımızda

1990 Yılından beri güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerini ağırlayan bu tesis 2014 yılında İşletmecilerinin el değiştirmesi ve Rosy Ailesine katılmasıyla birlikte, komple yenilenen iç ve dış dekorasyonu ile 2014 yılında da sizlere daha kaliteli ve güleryüzlü  hizmet vermeye devam edecektir..

Türkiye’nin en nadide koylarından birinde, yeşil ve mavinin kucaklaştığı Marmaris’te tatilin keyfi başka olur.
Tatiliniz kapıdan girdiğiniz an başlayacak, şık dekorasyonu sıcak atmosferi güler yüzlü hizmeti ile tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak bizim işimiz.

Eğer uzun süredir tatil yapamadım, Fiyatlar pahalı, tesislerde yer yok diyorsanız mutlaka bizi arayın, bu yazı tatil yapmadan geçirmeyin, tesisimiz denize ve şehir merkezine 700 m. Dalaman havaalanına 85 km uzaklıktadır.Tesis 3 yıldızlı bir tesistir kahvaltı dahil konseptinde çalıyor olmamıza rağmen yarım pansiyon şeklindede hizmet sunmaktayız..Otelimiz şehrin merkezinde yer almasına rağmen şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir konumda yer almakta olup sakin, huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir oteldir.